KODSAN GRUP; Ankara, 1. Organize Sanayi Bölgesi'nde 12.000 metrekare alanda kurulu entegre fabrikası ile 100'ü aşkın çalışanı ve yüksek üretim kapasitesi ile hizmet vermektedir.

   1985 yılında kurulan KODSAN GRUP, Türkiye'nin ilk ve en büyük emaye kaplı boyler, akümülasyon tankı, hava ayırıcı, tortu tutucu ve denge tankı üreticisi, dağıtıcısı ve ihracatçısıdır. 

   2000 yılında KODSAN, emaye kaplı boyler üretimine, 2002 yılında da bu ürünlerin ihracatına başlamıştır. Günümüzde ise söz konusu ihracat, 35'den fazla ülke ile yapılmaya başlanmıştır.

   Hem yerel, hem uluslar arası arenaya ürün tedarik eden KODSAN, ürettiği bu ürünlerden %35lik kısmı yerel pazara sunmakta, %65'ini ise uluslar arası pazarlara ihraç etmektedir.

   %40 pazar payı ile kendi grubunda liderlik koltuğunda oturan KODSAN GRUP, imalatının büyük bir bölümünü ise 35'den fazla ülkeye ihraç etmektedir.

   2012 yılında, KODSAN GRUP bünyesindeki KODSAN ENERJİ,  5627 sayılı Enerji Verimliliği Kanunu gereğince ülkemizde kullanımının zorunlu hale geldiği ısı paylaşımı ve kontrol sistemleri alanında da etkin hale gelmiştir. 

   Faailiyetlerine ısıtma sektöründeki 30 yılı aşkın deneyimi ve uzman kadrosu ile devam eden KODSAN GRUP, ülkemizde ısı paylaşımı sektöründeki konumunu farklı bir kulvara taşımayı kendine temel hedef olarak belirlemiştir.

İhraç Yapılan Ülkeler:

Almanya Almanya
İspanya İspanya
Fransa Fransa
Portekiz Portekiz
Yunanistan Yunanistan
İtalya İtalya
Polonya Polonya
Makedonya Makedonya
Rusya Rusya
Slovenya Slovenya
Ürdün Ürdün
Lübnan Lübnan
Azerbaycan Azerbaycan
Gürcistan Gürcistan
Malta Malta
Belçika Belçika
Hollanda Hollanda
Suudi Arabistan Suudi Arabistan
Irak Irak
İsviçre İsviçre
Kategori: Kurumsal