Isıtes lsı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1994 yılnda kurulmuş olup, Kodsan Isıtma Sistemlerinin ana dağıtıcısıdır. Kodsan ürünlerini 35'ten fazla ülkeye ihraç etmektedir. Ve yurt içi pazarda 2009 senesinde aktif hale gelmiştir. Her geçen gün ürün gamını genişletmekte olan Isıtes, ısıtma, soğutma ve havalandırma sektörüne yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler temin edebilmek üzere uzmanlaşmıştır.


KODSAN müşterilerine en kaliteli ve en gelişmiş ürünleri sağlayabilmek amacıyla dünya standartlarında, birinci kalite bir tasarım anlayışı benimsemiş ve bunu gerçekleştirmek için de deneyimli ve bilgili bir üretim personeli kadrosu oluşturmuştur. KODSAN hem Avrupa pazarı için önemli ve vazgeçilmez bir tedarikçi/ihracatçı olmayı hedeflemektedir. Ayrıca KODSAN hem Avrupa’daki hem de diğer bölgelerdeki Pazar payını arttırmayı amaçlamaktadır.

KODSAN ,“mutlak müşteri memnuniyeti” ilkesi altında aşağıda belirtilen prensipler doğrultusunda hizmet vermektedir;

Zamanında Hızlı Teslim

Müşteri taleplerine bağlı olarak farklı dizaynlara hızlı ve başarılı uyum sağlayabilme kabiliyeti,

Yüksek ve sürekli gelişen kalite standartları.

KODSAN’ın kalite sistemi EN 12897 ve DIN normlarına ve ISO 9001:2008 standartlarına uygun olarak yapılandırılmıştır. Ayrıca TSE,TSEK,CE,GOST ve I-Net ISO 9001:2008 sertifikalarına da sahiptir.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti, sürdürülebilir büyüme ve yenilikçiliği hedefleyen Kodsan çalışma prensiplerinin temelini dürüstlük, güven, titizlik ve üretkenlik oluşturmaktadır.

Kurumsal Web Sitesi: http://www.isitesisatmarket.com

Fotoğraflar
Isıtes Isı Tesisat Market